15 skvělých instagramových účtů, které je třeba sledovat v roce 2015

et s tím.



Nový rok, nový. Nebo alespoň nový zdroj Instagramu. Pokud máte pocit, že jste každý den dost stejných typů instagramových příspěvků, sestavili jsme seznam 15 účtů Instagramu, které je třeba sledovat v roce 2015. Jste vítáni.










1) @raskalov

Fotografie zaslaná @raskalovem 12. prosince 2014 v 13:52 PST





2) @jamieoliver

Fotografie zaslaná Jamie Oliver (@jamieoliver) 12. prosince 2014 v 4:31 hodin PST





3) @cofeenclothes

Fotografie zveřejněná společností Coffee N Clothes (@coffeenclothes) dne 12. 12. 2014 ve 14:25 PST





4) @best_coast

Fotografie zveřejněná Best Coast (@best_coast) 11. listopadu 2014 v 12:22 PST





5) @nickiminaj

Fotografie zveřejněná Nicki Minaj (@nickiminaj) 12. prosince 2014 ve 14:03 PST

daniela velasquez sense8




6) @picturesoftext

Fotografie zaslaná B.J. Novakem (@picturesoftext) 10. října 2014 v 19:26 PDT





7) @ Badgalriri

Zveřejnil badgalriri (@ Badgalriri) 12. prosince 2014 v 16:41 PST





8) @apartmenttherapy

Fotografie zveřejněná pomocí Apartment Therapy (@apartmenttherapy) 11. listopadu 2014 v 17:59 PST

Selena Gomez tu a tam




9) @thekitchn

Fotografie zveřejněná The Kitchn (@thekitchn) 11. listopadu 2014 v 7:36 PST





10) @harrystyles

Fotografie zaslaná @harrystyles 11. listopadu 2014 v 5:18 PST





11) @ JackHarries

Fotografie zveřejněná Jacksonem Harriesem (@jackharries) dne 12. prosince 2014 v 9:46 hodin PST





12) @caradelevingne

Fotografie zveřejněná Cara Delevingne (@caradelevingne) 11. listopadu 2014 v 7:41 hodin PST





13) @thesartorialista

Fotografie zveřejněná Scottem Schumanem (@thesartorialist) dne 12. 12. 2014 ve 14:09 PST





14) @ohheyitschaz

Fotografie zveřejněná Chazem Rorickem (@ohheyitschaz) 2. února 2014 v 20:39 PST





15) @stirandstrain

Fotografie zveřejněná Elanou (@stirandstrain) 11. listopadu 2014 v 8:59 hodin PST