RuPaul's Drag Race: ULTIMATE Seznam královniných účtů sociálních médií

on konečný seznam pro sociální média zpracovává pro nejvíce gag-hodné královny z RuPaul's Drag Race.



Rupaul's All Stars 3 je hned za rohem, což znamená, že se chystáme zahájit novou sezónu bitev s chňapáním, čtení a epických bitů o synchronizaci rtů. Takže teď se cítím jako vhodný čas na zaokrouhlování všech úchytů Instagramu, Twitteru a Snapchatu ze všech našich oblíbených královen, abychom mohli získat veškerý čaj na nejnovějších cestách.

Pravidelné vydání RuPaul's Drag Race Očekává se, že k poklesu nedojde po All Stars 3 a my se ujistíme, že tento seznam aktualizujeme, jakmile bude vydán seznam nových královen.



Potřebujete více Drag Race ve svém životě? Nezapomeňte si prohlédnout naše rozhovory s Bianca Del Rio a Carmen Carrera, jakož i naše další nepříjemné rysy a kvízy.

Adore Delano - Instagram: adoredelano // Twitter: @AdoreDelano // Snapchat: dannynoriega

Acid Betty - Instagram: acidbetty // Twitter: @acidbettyrocks // Snapchat: n / a

Aja - Instagram: ajathekween / // Twitter: @ajaqueen // Snapchat: ajanyc

Aljaška Thunderfuck 5000 - Instagram: theonlyalaska5000 // Twitter: @ Alaska5000 // Snapchat: alaskathunder

Alexis Mateo - Instagram: alexismateoofficial // Twitter: @ AlexisMateo79 // Snapchat: n / a

Alexis Michelle - Instagram: alexislives // Twitter: @alexislives // Snapchat: alexislives69

Alyssa Edwardsová - Instagram: alyssaedwards_1 // Twitter: @ AlyssaEdwards_1 // Snapchat: jdlj01

BeBe Zahara - Instagram: bebe // Twitter: @BeBeZaharaBenet // Snapchat: n / a

BenDeLaCreme - Instagram: bendelacreme // Twitter: @bendelacreme // Snapchat: n / a

Bianca Del Rio - Instagram: thebiancadelrio // Twitter: @TheBiancaDelRio // Snapchat: n / a

prostřednictvím GIPHY


Bob the Drag Queen - Instagram: bobthedragqueen // Twitter: @thatonequeen // Snapchat: bobthedraqueen

Carmen Carrera - Instagram: carmen_carrera // Twitter: @Carmen_Carrera // Snapchat: carmencarrera

Čad Michaels - Instagram: chadmichaelsallstar // Twitter: @ chadmichaels1 // Snapchat: n / a

Chi Chi DeVayne - Instagram: chichidevayneofficial // Twitter: @chichidevayne // Snapchat: n / a

Hodinky Coco - Instagram: cocomontresediva // Twitter: @cocomontrese // Snapchat: n / a

Courtney Act - Instagram: courtneyact // Twitter: @courtneyact // Snapchat: courtneyact

Cynthia Lee Fontaine - Instagram: cynthialeefontaine // Twitter: // Snapchat: lee_fontaine

Darienne Lake - Instagram: dariennelake // Twitter: @dariennelake // Snapchat: dariennelake

Detox - Instagram: theonlydetox // Twitter: @TheOnlyDetox // Snapchat: detoxicunt

Derrick Barry - Instagram: derrickbarry // Twitter: @DerrickBarry // Snapchat: DerrickBarry

13 důvodů, proč citace
prostřednictvím GIPHY

Eureka - Instagram: eurekaohara // Twitter: @eurekaohara // Snapchat: n / a

Farrah Moan - Instagram: farrahrized // Twitter: @farrahrized // Snapchat: farrahmoan

lorde zelené světlo význam

Gia Gunn - Instagram: Gia_Gunn // Twitter: @GiaGunn // Snapchat: giagunn

Ginger Minj - Instagram: gingerminj // Twitter: @TheGingerMinj // Snapchat: gingerminj

Ivy Winters - Instagram: ivy_winters // Twitter: @Ivy_Winters // Snapchat: n / a

Jade Jolie - Instagram: missjadejolie // Twitter: @queenjadejolie // Snapchat: n / a

Jaymes Mansfield - Instagram: jaymesmansfield // Twitter: @jaymesmansfield // Snapchat: n / a

Jasmine Masters - Instagram: msjasminemasters // Twitter: @ JasMasters76 // Snapchat: n / a

Jiggly Hot - Instagram: jigglycalienteofficial // Twitter: @ JigglyCaliente // Snapchat: n / a

Joslyn Fox - Instagram: joslynfox // Twitter: @joslyn_fox // Snapchat: n / a

Jinkx Monsoon - Instagram: thejinkx // Twitter: @ JinkxMonsoon // Snapchat: TheJinkx

Jujubee - Instagram: jujubeeonline // Twitter: @jujuboston // Snapchat: Jujubee

Katya - Instagram: katya_zamo // Twitter: @katya_zamo // Snapchat: katya.zamo

Kennedy Davenport - Instagram: kennedyddoftx // Twitter: @kennedyddoftx // Snapchat: n / a

Kim Chi - Instagram: kimchi_chic // Twitter: @KimChi_Chic // Snapchat: kimchi_chic

Kimora Blac - Instagram: kimorablac // Twitter: @kimorablac // Snapchat: kimorablac

Estranovy lži - Instagram: lagging // Twitter: @LaggingRating // Snapchat: Officialganja

Royal Latrice - Instagram: latriceroyale // Twitter: @LatriceRoyale // Snapchat: n / a

Slečno Sláva - Instagram: missfamenyc // Twitter: @missfamenyc // Snapchat: missfamenyc

I Imfurst - Instagram: mimiimfurst // Twitter: @MimiImfurst // Snapchat: n / a

Mléko - Instagram: bigandmilky // Twitter: @bigandmilky // Snapchat: notbigandmilky

Morgan McMichaels - Instagram: morganmcmichaels // Twitter: @morganmcmichaels // Snapchat: morganmcmichael

prostřednictvím GIPHY

Naomi Smalls - Instagram: naomismalls // Twitter: @naomismallsduh // Snapchat: legs4days69

Nina Bo'nina Brownová - Instagram: nina_bonina_brown // Twitter: @atlsexyslim // Snapchat: n / a

Perla - Instagram: pearliaison // Twitter: @pearliaison // Snapchat: n / a

Máta peprná - Instagram: peppermint247 // Twitter: @ peppermint247 // Snapchat: n / a

Phi Phi O'Hara - Instagram: phiphiohara // Twitter: @PhiPhiOhara // Snapchat: PhiPhiOhara

Král - Instagram: sutanamrull // Twitter: @sutanamrull // Snapchat: sutanraja

Havran - Instagram: ravenhuntys // Twitter: @RavenHUNTY // Snapchat: n / a

Roxxxy Andrews - Instagram: roxxxyandrews // Twitter: @roxxxyandrews // Snapchat: roxxxyandrews

prostřednictvím GIPHY

Sasha Velor - Instagram: sashavelour // Twitter: @sasha_velour // Snapchat: n / a

Shangela - Instagram: itsshangela // Twitter: @itsShangela // Snapchat: itsShangela

Sharon Needles - Instagram: sharonneedlespgh // Twitter: @SHARON_NEEDLES // Snapchat: sharon-needles

Shea Coulee - Instagram: sheacoulee // Twitter: @SheaCoulee // Snapchat: n / a

Tatianna - Instagram: tatiannagram // Twitter: @ TATIANNANOW // Snapchat: n / a

WTF bliká 182

Trinity Taylor - Instagram: trinitythetuck // Twitter: @trinitythetuck // Snapchat: ryantrintaylor

Trixie Mattel - Instagram: trixiemattel // Twitter: @trixiemattel // Snapchat: trixiemattel

prostřednictvím GIPHY

Thorgy Thor - Instagram: thorgythor // Twitter: @thorgythor // Snapchat: THorgyThorgy

Trinity K. Bonet - Instagram: trinitykbonet // Twitter: @trinitykbonet // Snapchat: n / a

Tyra Sanchez - Instagram: tyrasanchez // Twitter: @TyraSanchez // Snapchat: @tyrasanchez

Valentina - Instagram: allaboutvalentina // Twitter: @allofvalentina // Snapchat: n / a

Violet Chachki - Instagram: violetchachki // Twitter: @VioletChachki // Snapchat: violetchachki

Temperamentní - Instagram: vivaciousnyc // Twitter: @ VivaciousNYC // Snapchat: n / a

Willam Belli - Instagram: willam // Twitter: @willam // Snapchat: willambelli





A nezapomeňme na naše soudce ...

RuPaul: - Instagram: rupaulofficial // Twitter: @RuPaul // Snapchat: n / a

Michelle Visage: - Instagram: michellevisage // Twitter: @michellevisage // Snapchat: michellevisage

Ross Matthews: - Instagram: helloross // Twitter: @helloross // Snapchat: n / a

Carson Kressley: - Instagram: carsonkressley // Twitter: @ CarsonKressley // Snapchat: n / a



Nejlepší Články






Kategorie

Krása

Shawn Mendes

Styl

Impulzní Tělesné Mlhy

Taylor Swift

Panika! Na Diskotéce

Itv

Špatní Sousedé 2

5Sos

Alessia Cara


Populární Příspěvky